Do naszego miasta przyjedzie Louis Armstrong. Będą też Latające Dywany

Dodano: 11 lipca 2017; W sobotę 15 lipca w ramach Kalwaryjskiego Rynku Letniego wystąpią zespoły Latające Dywany oraz Joanna Morea & Her All Stars z zaproszonymi gośćmi.

Koncert Latających Dywanów rozpocznie się o godz. 17.00. Latające Dywany to grupa muzyków scen warszawskich, współpracujących na co dzień w różnych formacjach. Zespół swobodnie porusza się w wielu stylach muzycznych, dzięki czemu znane i lubiane przeboje muzyki rozrywkowej nabierają zupełnie nowego charakteru.

O godz. 18.30 publiczności zaprezentuje się zespół Joanna Morea & Her All Star wraz zaproszonymi gośćmi: Troyem „Satchmo” Andersonem (który nie tylko gra i śpiewa tak jak Louis Armstrong, ale jest również do niego łudząco podobny), saksofonistą Clausem Jacobi i trębaczem Bentem Perssonem.

Joanna Morea & Her All Stars to niezwykle oryginalna formacja, która uprawia głównie jazz tradycyjny i muzykę swingową. Do projektu zostali zaproszeni muzycy: Troy „Satchmo” Anderson ze Stanów Zjednoczonych - wokalista i trębacz z Florydy, wierna kopia Louisa Armstronga, holenderski saksofonista Claus Jacobi oraz Bent Persson – wspaniały trębacz ze Sztokholmu, od ponad 50 lat koncertujący na wszystkich scenach Europy i Ameryki.

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!