Młodzi piłkarze Korony z rocznika 2007 i 2008 nie dają szans rywalom

Dodano: 8 marca 2017; W weekend młodzi piłkarze Korony wygrali dwa silnie obsadzone turnieje roczników 2007 i 2008.

W niedzielę młodzi piłkarze prowadzeni przez trenera Marcina Tywonka wygrali Turniej Halowy o Puchar Starosty Kozienickiego rocznik 2007. Dodatkowo najlepszym zawodnikiem rozgrywek został zawodnik tej drużyny Kacper Gieleciński.   

W kolei dzień wcześniej w Górze Kalwarii swój turniej mieli o rok młodsi zawodnicy z rocznika 2008. Korona wystawiła w nim dwie drużyny, które zajęły miejsca pierwsze i czwarte. Młodzi zawodnicy prowadzeni przez trenerów Mariusza i Łukasza Kochańskich zdobyli też wszystkie nagrody indywidualne: najlepszym bramkarzem został Szymon Parol (wyprzedził o włos drugiego z bramkarzy Korony Mateusza Nowickiego-Skrzypczaka), najlepszym zawodnikiem trenerzy wybrali Noela Adlera, a królem strzelców został Kacper Grudziński.

(mb) Fot.: Sebastian Bogdan i Małgorzata Skrzypczak

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (4)

Kibic

Data: 9 marca 2017, 15:51 Brawo!!!!

kibic

Data: 11 marca 2017, 16:12 Mamy \"Miejski Klub Sportowy\"
chcemy miejskiego szaletu czynny non stop !

kibic żenada

Data: 13 marca 2017, 19:44 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Ad

Data: 5 kwietnia 2017, 11:06 Brawo. Syper ze mlode dzieci wygrywaja graja i interesuja sie czyms poza komouterem i grami. Mamy duzy potencjał i na pewno część część nich wybije się dalej. Ale zawsze sentyment do Miejskiego Klubu Sportowego w GK zostanie. Brawo dla trenerów kupę dobrej roboty i dla Rodziców ze przeprowadzają dzieci i dopingują. Bo doping jest zawsze gdzie kolwoek dzieci grają.