Pierwsze prace przy budowie obwodnicy rozpoczną się w tym tygodniu!

Dodano: 15 maja 2017; Tunel dla pieszych przy ulicy Leśnej oraz wiadukt przy ul. Brzozowej w Kątach – od tych obiektów rozpoczną się prace przy budowie obwodnicy Góry Kalwarii.

Na razie wykonawca może prowadzić jedynie drobne prace, na które posiada już zezwolenie. - Wejście na plac budowy z robotami zasadniczymi będzie możliwe po uzyskaniu decyzji ZRID (Zezwolenie na Realizację Inwestycji Drogowej), którą wyda Wojewoda Mazowiecki – informuje Małgorzata Tarnowska z warszawskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Zaznacza jednocześnie, że trudno jest wskazać konkretną datę, kiedy decyzja taka zostanie wydana. -  Wnioski zostały złożone w połowie marca br. – mówi.

Planowany termin zakończenia budowy to obecnie grudzień 2019 roku.

(mb)

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (5)

cris

Data: 15 maja 2017, 16:36 Nie rozumiem Rok 2030 to może realna data.

marianek

Data: 15 maja 2017, 20:32 Trudno zrozumieć te tłumaczenia Generalnej Dyrekcji.Byłem kilka lat temu w liceum na spotkaniu\'\' w sprawie budowy obwodnicy\'\' z wojewodą Kozłowskim który mówił że podpisał klauzulę natychmiastowej wykonalności tej obwodnicy.byli także projektanci którzy chwalili się że w ich projekcie zastosowane są najnowsze rozwiązania pokazywali to na slajdach,a dzisiaj okazuje się że to wszystko o kant d.... potłuc.
Tym sposobem można prowadzić rozpoczęcie budowy do u.....nej śmierci
POZDRAWIAM PANÓW BUDOWLAŃCÓW

Nick

Data: 15 maja 2017, 22:47 Obwodnica to powinna być już wiele lat ale lepiej późno niż wcale. Jak w 2019 skończą to będzie dobrze.

wyborca

Data: 16 maja 2017, 23:19 Żeby skończyć, trzeba zacząć a tu ... dobra zmiana i nie wiadomo, czy inne gminy i ich inwestycje nie są bardziej priorytetowe dla nowej władzy. Nie wiadomo jakie plany ma nowy wojewoda. Może da na szybszą drogę do ...ojca dyrektora lub wesprze inne jego inwestycje.

Nick

Data: 18 maja 2017, 16:17 I tak zaraz zaczną, bez przesady. Wycinka drzew zakończona, prace archeologiczne też. Tylko kwestia czasu aż się rozpocznie budowa.