Po zaciętym meczu Korona minimalnie uległa Anprelowi Nowa Wieś

Dodano: 12 września 2016; W sobotę, czwartej kolejce A-klasy Korona Góra Kalwaria przegrała w Pruszkowie z drużyną Anprel Nowa Wieś 5-4 (3-1).

News will be here

Pierwsza połowa meczu była wyrównana, ale gospodarze mieli więcej szczęścia i po 16 minutach prowadzili 2-0. W 20 minucie po strzale Lacha piłkę do swojej bramki wpił zawodnik Anprelu i było 2:1. Niestety, w 38. minucie po rzucie rożnym Anprel znów zdobył bramkę i było 3-1 do przerwy.

Zaraz po przerwie Korona znów straciła bramkę na 4-1 i wydawało się że jest po meczu. Ale zawodnicy Korony podjęli twardą walkę i między 77. a 84. minutą doprowadzili do wyrównania. Od 80 minuty gospodarze grali w dziesiątkę, bo za dwie żółte kartki z boiska musiał zejść jeden z zawodników Anprelu. Nie przeszkodziło im to w wyprowadzeniu szybkiej kontry i ustaleniu wyniku na 5:4 w 87.minucie meczu.

Po czwartej kolejce Korona zajmuje 8. miejsce z dorobkiem 4 pkt.