Przewodnicząca rady rodziców szkoły w Coniewie: nie bagatelizujemy problemu

Dodano: 12 kwietnia 2017; Poniżej publikujemy treść sprostowania, które do redakcji naszego portalu przesłała pani Katarzyna Zielińska, przewodnicząca Rady Rodziców szkoły w Coniewie.

Sprostowanie dotyczy artukułu "Rodzice ze szkoły w Coniewie: pomóżcie nam bezpiecznie żyć!", który opisywał ubiegłotygodniowe zajście na terenie szkoły w udziałem dorosłych mieszkańców ośrodka dla cudzoziemców w Lininie.

Szanowni Państwo !

Jestem przewodniczącą rady rodziców w Coniewie. Bardzo proszę o rzetelne sprostowanie artykułu dotyczącego zajścia w naszej szkole.
 
Po pierwsze - policja została wezwana przez rodziców
 
Po drugie - sprawa jest oficjalnie zgłoszona na policję przez Dyrekor placówki.
 
Pragniemy również zaznaczyć, że władze Gminy udostępniły pieniądze na dodatkowe zabezpieczenia w szkole: antynapad, dodatkową ochronę w autobusie, bramę zamykaną na pilota i domofon.
 
Artykuł przedstawia faktycznie poważne zajście, jednak powinien również przedstawić podejście rodziców, dyrekcji oraz władz gminy jako nie batelizujące problem. W innym razie czytelnik może odnieść błędne wrażenie, że nic w tym temacie nie zostało zrobione i w szkole istnieje nadal realne zagrożenie.
 
Z poważaniem Katarzyna Zielińska

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (55)

Gaja

Data: 12 kwietnia 2017, 16:48 Po ci oni chodzą do szkoły jeżeli nie chcą się uczyć. A nie lepiej przeznaczyć te pieniądze na ich deportację do Czeczni.

janusz brat bogdana

Data: 12 kwietnia 2017, 17:21 Brońmy polskich szkół !!! Organizujmy się !! Zamknijmy ten ośrodek !!!!!! To jedyne wyjście !!!!! Jak zamkną Coniew to zaleją inne szkoły w gminie!!!!!!

kostek

Data: 12 kwietnia 2017, 17:38 Ad Gaja zgadzam się z Twoim zdaniem. Rzeczywiście podstawowe pytanie dlaczego chodzą do szkoły, skoro nie chcą się uczyć. Wydaje mi się, że jest przymus nauki dla nich i Polska ma to egzekwować.

r

Data: 12 kwietnia 2017, 18:06 Kto by to pomyślał, ze lewactwo rządzi na takiej prowincji jak Coniew. A jednocześnie jakiż to krzepiący fenomen taki sojusz lewactwa z samorządem, propagującym intensywne życie religijne. To fenomen na skalę światową, w Niemczech tego nie ma, Polak potrafi.

Wypad

Data: 12 kwietnia 2017, 19:12 Polaka w trybie natychmiastowym by uciszyli ale CIAPATYCH się boją. Niby dlaczego w dyby i deport. Wtedy inni by się zastanowili. Pozdrawiam.
I współczuję dzieciom ze szkoły.

Pxi

Data: 12 kwietnia 2017, 20:51 Gdyby nie faszole i ksenofoby, którzy rozdziawiają gęby, kiedy w promieniu kilometra od ich chaty pojawi się jakiś Czeczen, to można by było nie trzymać ich w tym getcie, tylko ich rozdzielić.
Wtedy musieliby się zintegrować ze społeczeństwem, bo nie nie mieliby innego wyjścia.
No ale do prostego ludu przemawiają proste rozwiązania: wywieźć, pozamykać itd.

Baśka

Data: 12 kwietnia 2017, 23:29 To sobie mieszkaj w pobliżu tych Czeczenów , a pózniej sie wypowiadaj !!!
Wojna w ich kraju sie skończyła kilkanascie lat temu wiec nie wiem dlaczego Polacy ich utrzymują ,nie ma wojny wiec nie ma uchodżców są tylko emigranci ekonomiczni .
Nie szanują zasad u nas panujących to wolna droga nikt ich nie zatrzymuje .
Jak nie potrafią sobie wychować dzieci to powinna w to wkroczyć POMOC SPOŁECZNA i powinni im odbierać dzieciarnię jak robia to z naszymi dziećmi polskimi za granicą .a nie opierdalać sie z bandytami .
Tamci powinni dawno być wyrelegowani z naszego kraju , Słuzby Celne i Policja tego nie dopilnowały wiec maja burdel w szeregach .A jak maja słuzby burdel to do zwolnienia i na zieloną trawkę .Czy to takie trudne !!!!


Baśka

Data: 12 kwietnia 2017, 23:48 Oni sie nie integrują !!! Jeszcze nie słyszałam aby muzułmanie integrowali sie z chrześcijanami , chyba że integracją nazywasz podcięcie komuś gardła czy zgwałcenie dziecka lub żony i matki .
Niemcy to mają na co dzień , a we Francji jest stan wojenny
Jeśli jesteś taki miłosierny lewaku , to przyjmij taką rodzinę pod dach zobaczymy jak to sie skończy .

hmm

Data: 13 kwietnia 2017, 00:30
Rodzice mówią jedno, przewodnicząca pisze drugie - coś jakby po linii i na bazie...

a gdzie prawda??
a gdzie plan skutecznych działań??


Gonzo

Data: 13 kwietnia 2017, 07:10 @Pxi chyba nie wiesz co piszesz. Ludzie ich nie chca, obojętnie w grupie czy rozdzieleni. Ludzie nie chcą islamu, tych zakutanych w gałgany babsk, tych wrzaskliwych agresywnych bachorów, tych smiecących nierobów, żyjących na nasz koszt i okazującym za to lekcewazenie i agresje. Dlatego popieram min Błaszczaka i oby nasz rząd oparł się żądaniom tego porabanego lewactwa z UE. Niech sobie wracają do Kadyrowa i zagonić ich do roboty i skończyć z ta nadprodukcją islamistow w Polsce. No, ale podobno dyrektorka szkoły w Coniewie to wojująca lewaczka i będzie stawiać opór. Takim osobom otworzylyby się oczy po spotkaniu trzeciego stopnia z dzihadystami. My ich tu nie chcemy i nie chcemy tez, aby się te nieroby integrowały. To zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski. Ci imigranci, dla niepoznaki zwani uchodzcami, rozmnożą się na tyle, że mogą nas wygonić z naszych domów. Do programu \"W tyle wizji\" dzwoni wiele osób z Niemiec i relacje sa podobne - totalne zniewolenie mieszkańców przez migrantów na wszelkich szczeblach zycia. Czy do tego dążymy? Linin powinien być zlikwidowany, a szkoła w Coniewie może też.

Do Pxi

Data: 13 kwietnia 2017, 07:11 Latwo obrazasz ludzi ... Ciekawe ilu uchodzcow masz w domu ... Ile trzeba jeszcze czasu aby urwać łeb marksistowskiej poprawnisci politycznej i lewactwu ? Ile jeszcze ludzi ma zginac w Europie Zachodniej aby tacy jak Ty i szanowna Pani Dyrektor SP Coniew zrozumieli ze asymilacja tej kultury to UTOPIA !!!!!!

adi

Data: 13 kwietnia 2017, 07:26 do kostek :chodzą do szkoły bo dostają za to pieniądze,tak im dobrze tylko szkoda że nam nie płacą za to ze puszczamy nasze dzieci do szkoły,wyprawki też mają za darmo.

siostra Lama

Data: 13 kwietnia 2017, 08:24 nie potrafią uszanować tego co dostają z naszych podatków, nasze państwo ponosi ogromne koszty, żeby ich utrzymać .Mają wszystko za darmo tylko biorą a w zamian -zastraszają , panoszą się bezkarnie,wyrzucają ogromne ilości jedzenia, dlaczego mamy się na to godzić .Dlaczego nasze dzieci mają na tym tracić .
A pani dyrektor radzę się zastanowić nad tym co promuje i na czym chce wypłynąć. Bo przyjdzie taki moment ,że nie będzie miała chętnych do uczęszczania w lewackiej szkole tym samym zostanie z ciapatymi .A wtedy szybciutko się przekona co to za sfołocz.

xxx

Data: 13 kwietnia 2017, 12:03 Po co oni chodzą do szkoły skoro i tak nie uczą się.nie odrabiają lekcji.przeszkadzają w jej prowadzeniu, wchodzą i wychodzą kiedy chcą.nic nie przynoszą na zajęcia np.bloki farby czy doświadczenia które trzeba było zrobić w domu (głupi słoik z gumką gaza i fasolka) nie prowadzą zeszytu bo nie potrafią polskich liter -nasz uczeń za takie ekscesy odrazu dostaje pałę lub upomnienie.jeśli jest ich więcej w klasie to robię co chcą i mają w d..e to co mówi polski nauczyciel. TO PO CHOLERĘ PRZYCHODZĄ DO SZKOŁY.bo na pewno nie po to by zdobyć wiedzę.jeśli już tu są powinni mieć szkołę na ośrodku ze swoimi nauczycielami(przystosowaną do ich kultury i programu nauczania).co to są za rządy i kto o tym zadecydował .nikt nie liczył się z rodzicami i dobrem dzieci które chodziły i chodzą do szkoły w Coniewie .nikt nie pytał o zdanie w tej sprawie.jeśli tak załatwia się sprawy to proponuję w kościele zrobić dom publiczny-a co to komu przeszkadza /grzesznicy i wierni na pewno będą się integrować -szanować swoją kulturę i obyczaje/jedni nie będą przeszkadzać drugim-bo jesteśmy tolerancyjni a pozatym no jak nie pomagać komuś kto zbłądził i potrzebuje pomocy.CZY TEN NARÓD RZECZYWIŚCIE POTRZEBUJE TAKIEGO RODZAJU POMOCY-CHYBA Nie.ROZUMIEM SĄ TU-NIE ZMIENIMY TEGO Wypadało by im pomóc ale nie w taki sposób kosztem naszych dzieci

hmm

Data: 13 kwietnia 2017, 13:28 Niektórzy nie wiedzą co piszą, nie znają zasad finansowania pobytu uchodźców (na świecie jest ich ok. 60 mln) np. z funduszy UNHRC..
Nie mając własnej wiedzy powtarzają slogany polityków, sieją \"miłosierdzie i empatię\", by być trendy wobec... właśnie wobec kogo??

Nikt nie zna swego losu, nie chciałby opuszczać swej ojczyzny, żyć w ciągłym strachu o zdrowie i życie...
Historia uczy, że Polacy też mieli swe dramatyczne exodusy na dużą skalę i to wielokrotnie i... ktoś ich przyjmował.
Wiem, że wielu to nie przekona, nie włączą swego niezależnego, wiedzą popartego, myślenia, tylko będą powtarzać, jak mantrę, że ... wiecie sami co .

Doszło do absurdów, że wynik 1 : 27 uznaje się za sukces, wielu bezrefleksyjnie to kupiło, niestety. A przegranie meczu w nogę np. 0 : 5 uznaje się za klęskę... to jak to jest z tą matematyką i skalą wartości?? Nawet wielu wierzy chyba w istnienie San Escobar, sprzedaż MIstrali za 1 EUR, Plan? Morawieckiego, bohaterstwo MIsiewicza etc..
I co - i trzeba żyć, póki co, w takim kraju...

A co do Coniewa to sprawa jest prosta... jest prawo i trzeba je stosować, a nie pozorować działania, zamiatać coś pod dywan etc. Problem tam narastał od lat, bo miał pożywkę...

I ktoś winien z tego się uczciwie rozliczyć, bądź zostać rozliczonym.

Rex

Data: 13 kwietnia 2017, 13:53 A po co niby te całe urządzenia? Niech zamkną tę szkołę, dzieci i rodzice będą usatysfakcjonowani.

urania

Data: 13 kwietnia 2017, 16:15 Do Hmm owszem, historia Polaków jest skomplikowana, ale emigrujac dp innych państw, szanowali ich kulture, prawo, zwyczaje, język. Walczyli z poświęceniem w różnych wojnach, za co spotykała ich czarna niewdzięczność. Wystarczy wspomniec, jak potraktowano naszych żołnierzy po II w sw, nie pozwolono im nawet brać udziału w alianckiej paradzie zwyciestwa, bo Stalin był przeciw. A te rózne Teherany czy Jałty, ta sprzedaż Polski. Kiedy jeden z naszych dowódców zapytał ang ministra, co teraz będzie z nami, uslyszal: mam znajomych pod Londynem, ktorzy chętnie zatrudnią polska służbe. Za walkę Anglicy nie wynagrodzili naszych dowódców i żołnierzy, musieli ciężko pracować, podobnie było z emigracją z czasów stanu wojennego - cieżka praca. A teraz pokłosie eur lewactwa - naplyw pasożytów i nierobów na socjal, gl młodych facetów - na utrzymanie eur emerytów, Polacy też na nich robią. Ci pseudouchodzcy nie mają nawet odrobiny honoru, by bronić wl ojczyzny. Dla mnie to filozofia a la Belzebub- przetrzebione chrześcijaństwo, politpoprawność wyprostowała zwoje mózgowe. Tu nie jest potrzebny tzw dobry Samarytanin, tylko zdecydowane przeciwstawienie się agresywnemu islamowi. Lewactwu tez trzeba dać odpór, to ludzie opętani ideologią Sorosa i przez niego finansowani. Najlepiej zlikwidowac tę szkolę, to uspokoi miejscowe lewactwo . Rodzice niech interweniuja na wszystkich możliwych poziomach - kuratorium, straż graniczna, ministerstwa, wojewoda itp Głęboko współczuję dzieciom i rodzicom, że muszą przeżywać taką traumę. Zostaje też strajk i nieposylanie dzieci do szkoły, która nie potrafi zapewnić im bezpieczeństwa.

nauczyciel

Data: 13 kwietnia 2017, 16:22 A ja wiem że gmina bierze spore dofinansowanie za tych ciapatych że chodzą do tej szkoły.

tutka

Data: 13 kwietnia 2017, 17:49 Jakby Polak tak się zachowywał, to już paragraf by się na niego znalazł. A tu pełna bezkarność za jakies tam fundusze cierpi lokalna społecznośc. I ta tendencja zamiatania wszystkiego pod dywan. Jak ktoś dostaje wszystko za friko, to nie będzie tego szanował, a darczyńców uzna za kretynów.

zembaty

Data: 13 kwietnia 2017, 18:02 W Niemczech już nie mają miejsca dla migrantów w dużych miastach i stawiają kontenery na prowincji. Np 3000 osob miejscowych dostaje 200 tych bardziej uposażonych pigmentowo, którzy nie pracują i są żywą tykającą bombą. Ludzie sie ich boją, Polacy zastanawiają się nad powrotem do Polski. Ci pseudouchodzcy mają dziwne poczucie honoru, nie walczą np z wrogami swojego kraju, ale nie sprzątają swoich $mieci. I tak starzy Niemcy sprzarają po nich, a oni beztrosko wyrzucaja cały bajzel przez okno.

pestka

Data: 13 kwietnia 2017, 18:13 Jakby ta Czeczenia miala w Lininie swoją szkołę, to jeden z drugim gówniarz dostałby porzadne lanie i spoko.

wasiak

Data: 13 kwietnia 2017, 18:29 Właśnie Onet podał, że OBWE apeluje do Rosji o przestrzeganie praw gejów w Czeczenii. Moze ci z Linina to też geje i słusznie ubiegaja się o status uchodzcy.

Baśka

Data: 13 kwietnia 2017, 22:30 To niech sobie Gmina Góra Kalwaria weżmie ich do szkół w GÓRZE KALWARII jest ich wiecej ,a zakwateruje ich w budynkach WOJSKA POLSKIEGO budynki są wieksze .A nie do Coniewa gdzie szkołę budowali ludzie z Coniewa niby dlaczego maja ją zamknąć tu chodzą nasze dzieci od lat .Zmienić tylko Dyrektorkę jak dyrektorem był OLKOWSKI to takiego syfu nie było .
Wywalić tych ciapatych do GÓRY KALWARII w pobliżu BURMISTRZA i jego ludzi niech sie przekona na własnej skórze .

Heszek

Data: 14 kwietnia 2017, 08:36 Wiecie czemu chodzą do tej szkoły? Bo Pani dyrektor ma z tego dodatkowa kasę. Najpierw jest przyjmowanie ich do Coniewa potem płacz o bezpieczeństwo.

heszek

Data: 14 kwietnia 2017, 08:44 Baska i co odbiorą im te dzieci i myślisz że co to da? To wtedy będą z naszymi polskimi w domach dziecka i tam będą ich terroryzowac a żaden normalny Polak nie zaadoptuje takiego Czeczena bo nawet te male dzieci istne diabły.Ich trzeba było by całym rodzinami odesłać tam skąd przybyli.

thc

Data: 14 kwietnia 2017, 08:58 Inne okoliczne szkoły potrafiły odmówić przyjmowania Tych dzieciaków.A czemu akurat w Coniewie jest taki problem? Może warto zebrać się z Panią dyrektor i przedyskutowaC ta sprawę po co ona ich przyjmuje albo zmienić dyretora tej szkoły zdecydować się nie przyjowac tych uczniow bo tu nie ma szans na integrację z takimi uczniami się nie da

Teresa

Data: 14 kwietnia 2017, 19:21 winni tego syfu w szkole jak zwykle zamiotą brudy pod dywan i umyją ręce a z rodziców zrobią kozłów ofiarnych/według nich rodzice robią aferę i są nietolerancyjni -bo nie szanują ich kultury a kto szanuje nas w tej całej sprawie im wszystko wolno my mamy siedzieć cicho.

do nauczyciel

Data: 14 kwietnia 2017, 20:58 Jeżeli jest tak jak mówisz to raczej nie będą chcieli się ich pozbyć ,bo najwyraźniej \"ktoś\" na tym zarabia,a to,że dzieci chodzące do szkoły w Coniewie mają problem ztymi Czeczenami czy też ich rodzice już nikogo nie obchodzi,bo przecież kasa płynie tam gdzie trzeba!!!!!!!!! NIESPRAWIEDLIWOSC

yeti

Data: 15 kwietnia 2017, 20:26 Pecunia non olet, bierze się kasę skąd tylko się da. Swoją drogą dlaczego właśnie Coniew padł ofiarą, czy zadziałało lewactwo czy względy poza merytoryczne. Najgorsze to takie wciskanie ciemnoty o nietolerancji, ktora jakoś dziwnie ma działać w jedną strone, podobnie jest z rasizmem. To biały jest rasistą, kolorowy zawsze pokrzywdzony. A przecież w USA już się proporcje odwróciły i biali są ofiarami rasizmu, ale lewacy mieszają ludziom w głowach.

aa

Data: 18 kwietnia 2017, 08:55 Może i zrobiono w tej sprawie coś, ale pytanie czy to właściwy kierunek. bo inwestowanie pieniędzy i ludzkiej pracy w środki korygujące zapewne poprawi, ale tylko wizerunek SZKOŁY I LUDZI - P DYR, P PRZEWODNICZĄCEJ I BURMISTRZA. Brama, domofon a nasze dzieci są zamknięte w szkole razem z ludźmi o mentalności w której PRZETRWAĆ ZNACZY ZABIC. Żeby problem usunąć trzeba usunąć jego przyczynę, nie zmienimy mentalności tych ludzi, ale można stworzyć bezpieczne warunki nauki dla nich--- kiedyś ta odbywała się w ośrodku w Lininie a przez to przede wszystkim naszym dzieciom. nikt nie zrobi nic co może popsuć wizerunek osoby zajmującej jakiekolwiek stanowisko- nawet przewodnicząca rady rodziców jak widać boi się bardziej o niego niż o swoje dzieci---- czy teraz pozostaje nam czekać aż komuś stanie się krzywda, aż czyjeś dziecko/dzieci ucierpią....??????

aa

Data: 18 kwietnia 2017, 09:02 dodam , że w szkole istniej nadal poważne zagrożenie. zdefiniujcie co przez to rozumiecie, co było/ jest tym zagrożeniem .....brak bramy na domofon? na takim stanowisku jak Pani Z. zastanowiłabym się nad ważeniem słów--- nie chce czy Pani reprezentuje stanowisko rodziców--- bo moim zdaniem tylko władz i tu jest problem.

janek

Data: 18 kwietnia 2017, 18:54 Wciskanie ciemnoty to bardzo delikatne określenie,w tym konkretnym przypadku .Tu ze zwykłych normalnych ludzi jawnie robi się idiotów

rodzic

Data: 20 kwietnia 2017, 10:16 Witam wszystkich \'forumowiczów\'.
Problem jest bardzo złożony, rozwiązaniem jest zamknięcie ośrodka , nic innego nie zabezpieczy nas przed takimi sytuacjami. Pytanie jest tylko takie - dlaczego przez tyle lat nie znalazł sie żaden rodzic który by zaczął coś robić ????? Tyle czasu milczenia z Państwa strony !!!! Daliście sobie wejść na głowę . Pani przewodnicząca z tego co wiem z kilkoma rodzicami zainicjowała w zeszłym roku akcję dzięki której ilość dzieci z ośrodka spadła z 90 na 30 i Wy piszecie że trzyma z władzami ....a Wy co zrobiliście ???

olo

Data: 20 kwietnia 2017, 13:04 Nie słuszne jest oskarzanie przewodniczącej szkoły!!!! Od momentu jak zaczęła pełnic swoja funkcje cos sie ruszyło.Dokładnie dzięki głownie pani Kasi liczba czeczenów w szkole zmniejszyła sie z 90 na 30.Zeby coś osiagnąc potrzebne jest wsparcie nie tylko rodziców dzieci uczeszczających do Coniewa ale rowniez okolicznych mieszkańców ktorych obecność czeczenów rowniez mocno dotknęła.RAZEM MOZEMY WIĘCEJ wystarczy chcieć!!!

aa

Data: 20 kwietnia 2017, 16:07 dane z czerwca 2016 roku podają, że w ośrodku mieszka 160 osób a blisko połowa to dzieci---- wiadomo wszystkim, że chodzą do różnych szkół w większości do Coniewa, więc normalne, że jest ich w tym roku szkolnym ok 30 , proszę o trzymanie się faktów a nie wyrażanie afirmacji

nikoś1

Data: 23 kwietnia 2017, 08:39 Przed wojną społeczność żydowska też niechętnie się asymilowała. Mieli swoje gminy,swoje władze i przepisy prawne. A teraz \"wymieszali\" się.To widać nawet w katolickich władzach. A mówili po wojnie : \" Co nas zostało trochę w rządzie trochę w sądzie\".

Mam pytanie.

Data: 23 kwietnia 2017, 10:44 Jak się domyślam, Czeczeńcy w ośrodku dostają zapewne jakieś fundusze.Czy jest w regulaminie ośrodka,że w przypadku zachowania niezgodnego z tymże następuje wstrzymanie \"kieszonkowego\" do odwołania?Jak nie można ich nauczyć współżycia z mieszkańcami inaczej to trzeba ich uderzyć po kieszeni.To od zawsze był najskuteczniejszy sposób na opornych.

Nauna

Data: 23 kwietnia 2017, 19:25 To dlatego przenoszę się do szkoły w Górze Kalwarii. Osoby ważne w szkole bagatelizują ten problem, za czasów poprzedniego dyrektora było lepiej.

smylov

Data: 23 kwietnia 2017, 19:41 Mordercy dzieci z Biesłanu, nie powini być wpuszczeni do żadnego kraju, bo zrobią to samo po pewnym czasie i w naszym kraju.

qfwfq

Data: 24 kwietnia 2017, 06:20 deportować tą rodzinke od ręki. Gwarantuję że reszta się wystraszy

bk

Data: 24 kwietnia 2017, 08:19 Szanowna Pani, dobrze, że szkoła coś tam robi. Jednakowoż zagrożenie istnieje nadal. I jest realne. Niestety, ale każdy z rodziców, starszych uczniów, nauczycieli czy choćby sąsiadów szkoły, kierowców autobusu i in. powinni się prywatnie podszkolić i wyposażyć stosownie do spodziewanych okoliczności. A te spodziewane okoliczności są takie, że panie Czeczenki czy inne \"uchodźczynie\" nadal będą napuszczały swoich panów na dzieci szkolne i nauczycieli. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Czeczeni to całkiem inna kultura. Oni mają zwyczaj załatwiać swoje problemy krzykiem, groźbą, agresją, atakiem. Nie oceniam. Stwierdzam tylko, że oni po prostu tak mają. No, taka kultura. Proszę wziąć to pod uwagę i przedsięwziąć także inne kroki.

Jony Brawo

Data: 24 kwietnia 2017, 10:18 Po co dodatkowe zabezpieczenia ? Zlikwidowac osrodek a uchodzcow do czeczeni albo tam z kad sa !!! Lewakow razem z nimi.Jak tak dalej pojdzie w Polsce beda plonac osrodki raazem z uchodzcami.To sa dzieci i Naszym obowiazkiem jest je chronic !!!

ktos

Data: 24 kwietnia 2017, 10:22 Ludzie nie czekajcie na reakcje policji czy dyrektora szkoły bo to są politycznie poprawni tchórze ,którzy nic nie zrobią .Organizujcie partole obywatelskie i patrolujcie okolice ośrodka dla nachodźców .Brońcie swoich dzieci sami bo nikt inny Wam nie pomoże

Mimi

Data: 24 kwietnia 2017, 10:34 Deportować i po problemie! To dopiero ich nauczy szacunku dla innych ludzi.

emer

Data: 24 kwietnia 2017, 10:56 Żądam wyjaśnienia tego zdarzenia przez min. Błaszczaka !!!!!!!!!!

antypicownik

Data: 24 kwietnia 2017, 12:00 Zdjęcia: Cyganie \"ubogacaja kulturowo\" u sąsiadów Słowaków.http://tiny.pl/g5v1c
Tak wygląda dzisiaj Detroit niegdyś piękne amerykańskie miasto:http://tiny.pl/g5v1f

gazer46

Data: 24 kwietnia 2017, 12:51 w Polsce jak w innych krajach rzadza debile.Zamiast wyrzucic takich z kraju chca zrobic twierdze ze szkoly.A poza szkola i autobusem bezpieczenstwo juz was nie obchodzi.Jestes tak samo niebezpieczna jak imigranci Katarzyno

USA

Data: 24 kwietnia 2017, 14:25 W Arizonie i Teksasie nauczyciele mają obowiązkowe zajęcia na strzelnicy i noszą broń przy sobie. Nie można i u nas, czynić nasze dzieci bezpieczniejszymi?

hahaahahah

Data: 24 kwietnia 2017, 15:50 to dopiero początekXD jak myślicie za kim stanie rząd i policja jak przyjdzie godzina próby Polska vs imigranci XD

RG

Data: 24 kwietnia 2017, 19:29 Brawo Baśka

Dortmunder

Data: 24 kwietnia 2017, 20:53 Jeśli będziecie ukrywać sprawy i zamiatać pod dywan, będzie gorzej, na to powinniście się przygotować.

Hermilion

Data: 24 kwietnia 2017, 23:06 A ja sie pytam - co macie zamiar zrobic z ta 3 - dlaczego oni są jeszcze dzisiaj w Polsce a nie na granicy deportowani?

horbek

Data: 25 kwietnia 2017, 00:36 Szyc spadochrony wnsamolot i desant nad krajem z ktorego przyszli

Micky

Data: 25 kwietnia 2017, 12:15 Czemu Nasze pieniądze idą na zabezpieczenia szkoły. Deportacja, tyle w temacie. Przede wszystkim trzeba zająć się przyczyną, a nie skutkiem problemu. Jeżeli już mamy łożyć pieniądze to na wzmocnienie ochrony granic kraju.

Aleks

Data: 29 maja 2017, 02:15 Szanowni państwo jeśli niedaj boże bendzie atak terrorystyczny na szkołe to musicie zachować spokój i starać się zapamiętać jak najwięcej szczegółów ilu jest terrorystów jaką mają broń jakie mają plany i negocjować z nimi dżizje dzizja to podatek od niewiernych jeśli przekonacie ich do tego to możecie pomóc im w negocjacji z policją żeby uwolnili jednego z zakładników który opowie policji wszystkie szczegóły a osoby bendące w budynku szkoły powiinny połoźyć się na ziemi gdy wejdzie brygada antyterrorystyczna