Rodzina poszkodowana w pożarze: z głębi serca dziękujemy za wszystko

Dodano: 12 czerwca 2017; Smutek i rozpacz mija dzięki Wam i Bożej Opatrzności – napisała w liście na naszej redakcji rodzina poszkodowana w ubiegłotygodniowym pożarze.

„Drodzy i kochani Sąsiedzi, Mieszkańcy Parceli, Mieszkańcy naszego miasta, Przyjaciele, Znajomi i Nieznajomi. W naszych sercach jest wiara w to, że gdy w obliczu takiej tragedii ludzie ludziom potrafią ofiarować tyle wsparcia, dobra i miłości, wszystko można odbudować, aby na końcu mogło dobro tryumfować" – napisała do naszej redakcji rodzina Gwarów, która ucierpiała w ubiegłotygodniowym pożarze domu.

Przypomnijmy, że od czasu pożaru mieszkańcy już dwukrotnie spontanicznie spotykali się pod figurką na Parceli, aby nieść pomoc poszkodowanej rodzinie. Nie zapomnia o nich także gmina. – Spotkałem się z właścicielem spalonego domu i nadal jestem z nim w stałym konkacie. Podjęlismy decyzję o udzieleniu rodzinie przez Ośrodek Pomocy Spolecznej doraźniego wsparcia – mówi naszemu portalowi burmistrz Dariusz Zieliński.

Pożar, który wybuchł w poniedziałek około godziny 17.00 przy ulicy Batorego w Górze Kalwarii, uszkodził m.in. dach murowanego budynku, poddasze i część elewacji. Oprócz tego całkowicie spalił się sąsiedni budynek drewniany.

(mb)

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (10)

!

Data: 12 czerwca 2017, 16:14 Śledzę bieżące wydarzenia i nie znalazłem listu dziękczynnego za pomoc dziewczynce która uszkodziła rower na nowo budowanej skarpie.
Znaczy że rodzina udała się na próżno do burmistrza.
Ja to przewidziałem.
Nie wszystkim się pomaga !

do!

Data: 12 czerwca 2017, 21:29 co ty za głupoty z tym rowerem piszesz!!!! porównujesz głupi rower do spalonego całkowicie domu.Weś ty zastanów sie!!!!!

do !

Data: 12 czerwca 2017, 22:31 Co za porównanie... rower a cały dobytek jak nie całe życie które ta rodzina poświęciła na budowę domu... trzeba być kompletnie bezmózgim !! Zresztą jest to pomoc obywatelska więc nic ci do tego komu kto pomaga... A jak się domyślam twojej córce czy znajomej taka pomoc nie jest potrzebna bo raczej aż tak ogromnej straty materialnej nie poniosła jak ta rodzina więc radzę najpierw pomyśleć niż wylewać tutaj jakieś głupie żale....

od !

Data: 13 czerwca 2017, 15:06 Już tak ochoczo śąsiedzi by nie pomagali ,a TY do ! też nie mądrzył byś się gdybyś wiedział kto zaprószył ogień i położył się spać .

do !!!!

Data: 13 czerwca 2017, 21:30 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

A.D.

Data: 18 czerwca 2017, 09:00 Kilka słów prawdy i skńczyło się komentowanie !

Olo

Data: 20 czerwca 2017, 16:01 Pod Lenino był pożar i nikt nie zbiera ?
Można by zebrać na paczkę chociaż ,ktoś na widzenie chyba pojedzie ?

Jack

Data: 24 czerwca 2017, 07:44 \"Nie zapomnia o nich także gmina. –\"
I na pamięci się chyba kończy !

Twardy

Data: 23 wrzeœnia 2017, 18:51 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Ignas

Data: 24 wrzeœnia 2017, 10:27 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.