Samochód zarejestrujemy przy pierwszej wizycie w urzedzie

Dodano: 11 sierpnia 2017; Piaseczyńskie starostwo utworzyło w urzędzie w Górze Kalwarii stanowisko ds. rejestracji pojazdów. Umożliwi to szybsze zarejestrowanie samochodu.

Do tej pory w urzędzie w Górze Kalwarii odbywały się jedynie dyżury w wybrane dni i przyjmowane były dokumenty do rejestracji.

- Mieszkańcy musieli fatygować się do urzędu dwukrotnie: raz składając dokumenty, po raz drugi odbierając dowód rejestracyjny, tablice czy wtórniki dokumentów. Od teraz nasi mieszkańcy wszystko załatwią na miejscu i od ręki - mówi wicestarosta Arkadiusz Strzyżewski.

Stanowisko ds. rejestracji pojazdów mieści się na parterze budynku przy ul. 3 Maja. Czynne jest od poniedziałku do piątku.

(mb)

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (5)

mieszkaniec GK

Data: 11 sierpnia 2017, 18:28 mam tylko cichą nadzieję , że będzie troszkę milsza obsługa , j pory jak miałem słuchać pniusi steków i wzdychów oraz jej braki w wiedzy , to wolałem poświęcić jeden dzień i jechać do Piaseczna

wyborca

Data: 12 sierpnia 2017, 01:25 Arek punktuje

xx

Data: 15 sierpnia 2017, 01:45 jakbyś chciał to stara panna


Habentes

Data: 15 sierpnia 2017, 13:37 Dało się w GK zarejestrować samochód?? a ja non stop latałem do Piaseczna z tym...

moja

Data: 16 sierpnia 2017, 10:21 Wyborco z tego co mi wiadomo to Arek ręki do tego nie przyłożył i nie ma nic wspólnego z uruchomieniem tego punktu do rejestracji...