Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Samochód zarejestrujemy w Górze Kalwarii dopiero po Wielkanocy

Dodano: 15 marca 2018; Od piątku filie Wydziału Architektoniczno-Budowlanego oraz Wydziału Transportu i Komunikacji Starostwa Powiatowego mieszczące się w naszym mieście będą zamknięte.

Powodem utrudnień jest remont pomieszczeń. - Przebudowa ma służyć stworzeniu nowych stanowisk obsługi mieszkańców w zakresie rejestracji pojazdów – informuje Arkadiusz Strzyżewski, wicestarosta piaseczyński. - Zainteresowanie rejestracją pojazdów w Górze Kalwarii jest tak duże, że zdecydowaliśmy się na przygotowanie dwóch dodatkowych stanowisk. Od kwietnia będzie też można odbierać prawa jazdy, po które do tej pory trzeba było jeździć do Piaseczna – dodaje.

Filia Wydziału Architektoniczno-Budowlanego będzie ponownie otwarta 20 marca, natomiast filia Wydziału Transportu i Komunikacji - 3 kwietnia. Mieszkańcy gminy będą obsługiwani w piaseczyńskim starostwie: przy ul. Chyliczkowskiej 14 (Wydział Architektoniczno-Budowlany) oraz przy ul. Czajewicza 2/4 (Wydział Komunikacji i Transportu).

(mb)


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (10)

Sanchez

Data: 16 marca 2018, 08:50 Dobry kierunek.

Oki

Data: 16 marca 2018, 08:57 Panie Strzyżewski nie likwiduje się filli wydziału z powodu remontu. Wydział przenosi się na czas remontu do innych pomieszczeń, no bo przecież pracownicy zostają i co mają pierdzieć w stołek, czy też przenoszą się do Piaseczna? No ale jak widzę w tym mieście wszystko można.

....

Data: 16 marca 2018, 10:20 Nareszcie w Komunikacji jest porządek!!!! I tak trzymać. Tyle lat był tam bałagan i nieprzyjemna atmosfera.Widac ze p.Naczelnik trzyma rękę na pulsie i solidnie wykonuue swoje obowiązki.WIELKI SZACUN.

kierowca

Data: 16 marca 2018, 10:30 do OKI
Nie siej fermentu. Z tego co wiem to pracownicy będą w tym czasie w Piasecznie. A nawet jak nie to co Cię to obchodzi? Jedziesz w tym terminie zarejestrować auto? Założę się, ze Piaseczyńscy urzędnicy też szybko załatwią sprawę. Typowy krzykacz z Ciebie. Zamiast się cieszyć, ze będzie lepiej i wygodniej to tylko potrafisz narzekać. Zrób w tym mieście coś dobrego i się tym pochwal. Krytykować każdy potrafi

Jony

Data: 16 marca 2018, 10:44 I takie zmiany się chwali...młoda i operatywna. Gratulacje Pani Naczelnik !!!! Życzymy jak najwięcej takich pracowników nie tylko w starostwie.

Aza śpi !

Data: 16 marca 2018, 20:16
\"We wtorek dyrekcja hotelu zgłosiła policji zniszczenia jakich dokonali nocą wandale – wybili szyby w daszku przed wejściem do obiektu, straty szacowne są na około 10 tys. zł.\"

chodzi o nowo remontowany hotel -koszary

Oki

Data: 16 marca 2018, 23:37 Do kierowca.
W tym mieście już nic nie da się zrobić.

nic nie widziałem

Data: 19 marca 2018, 19:10 @Aza śpi !
Czytałem o tym w gazecie,policja prosi o pomoc.
Mam radę : widzisz odwróć się w inną stronę jeśli nie chcesz kłopotów.
Policja niech weźmie się za robotę,nie wychodząc z budy zbierają profity i dostają medale jak ten pan z programu \"Państwo w Państwie\"

Kierowca

Data: 22 marca 2018, 18:59 Powinniśmy się cieszyć,oby nowe osoby tak miło i konkretnie obslugiwaly interesantów jak obecna pani. Poprzeczkę mają wysoko ustawioną.

Ewa

Data: 24 marca 2018, 07:36 Bardzo madra incjatywa !!! Nareszcie ktoś pomyślał zeby cos zmienic na korzyść interesantów.Pani naczelnik widac ze trzyma rękę na pulsie.Mloda operatywna osoba na odpowiednim stanowisku.Oby wiecej takich osób zarzadzało placowkami w naszej gminie i powiecie.