„Skumaj” - premiera nowego wideoklipu NDZ

Dodano: 12 stycznia 2019; W sobotę ukazał się wideoklip do singla promującą czwartą płytę rapera pochodzącego z Góry Kalwarii, Kamila Niedużaka NDZ.

Singiel nosi tytuł „Skumaj”, a wideoklip do niego był kręcony w Górze Kalwarii. Raper zaprosił do udziału w nim mieszkańców, którzy pozytywnie odpowiedzieli na to zaproszenie i licznie pojawili się na „planie”. – Przyszło sporo osób, moich rówieśników – przyznaje NDZ w rozmowie z GoraKalwaria.net.Producentem „Skumaj” jest ESENES. Utwór ten promuje czwartą płytę w dorobku NDZ, nad którą pracuje on od połowy listopada zeszłego roku. Na krążku „Knebel” znajdzie się 11 utworów.

Tytuł krążka nie jest przypadkowy. NDZ mówi nam, iż chce nim zamknąć usta osobom, które krytykowały go po ukazaniu się poprzedniej płyty, „Warszawski Taksówkarz”. Jednocześnie „Knebel” ma być krążkiem bardziej osobistym. Znajdzie się na niej m.in. utwór o dziadkach artysty, którzy go wychowali. – W tekstach staram się przekazać moje przeżycia i przemyślenia – podkreśla raper.

Nowy longplay NDZ nagrywa w warszawskim studio SND pod okiem AJMAN-a, który jest realizatorem dźwięku. Za oprawę całości odpowiada znany w środowisku warszawski producent Zbylu. Bity NDZ kupuje od różnych producentów, zarówno z Polski, jak i z granicy.

- Jestem w tym od zawsze na zawsze. Rap to moja miłość największa pasja. Nikt i nic mnie nie zatrzyma. Więc bez sensu byś próbował. #knebel – mówi swoim słuchaczom NDZ.

Mateusz Adamski

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (6)

siekiera

Data: 12 stycznia 2019, 20:56 Daję 6/10.
I wiedz NDZ, to jest ocena zupełnie przyzwoita.
I pisze Ci to stary załogant. Oi! oi!

Stop patoli

Data: 13 stycznia 2019, 12:04 Jakie życie taki rap...

NDZ

Data: 13 stycznia 2019, 14:34 Dzięki każdy ma swoje kryteria oceniania :)


Eto

Data: 14 stycznia 2019, 09:50 Górno Kalwaryjska poezja śpiewana 2/10

FREAK

Data: 15 stycznia 2019, 10:59 Może się podobać lub nie podobać, każdy ma prawo do własnego zdania. Ważne że ma pasje, robi to co kocha a nie siedzi i na wszystko narzeka

gość

Data: 22 stycznia 2019, 17:03 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.