Spowodował poważny wypadek i uciekł w stronę Góry Kalwarii

Dodano: 17 lipca 2017; Piaseczyńscy policjanci poszukują świadków wypadku, do którego doszło w piątek na drodze pomiędzy Górą Kalwarią a Konstancinem.

Poszukiwany jest kierowca białego audi, który wyprzedzając kolumnę pojazdów zmusił do zjechania z drogi kierowcę skody. W wyniku tego zdarzenia ranny został nie tylko kierujący skodą, ale również znajdujący się na poboczu 35-letni motorowerzysta.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 16.00. Z zebranych przez policjantów informacji wynika, że kierowca białego audi jadący drogą od strony Konstancina wyprzedzał kolumnę pojazdów jadących w stronę Góry Kalwarii. Zmusił on jadącego z naprzeciwka kierowcę skody do nagłego hamowania i ucieczki przed zderzeniem. Kierujący skodą stracił nad nią panowanie i pojazd wypadł z drogi przewracając się na bok.

- Niestety akurat w tym miejscu na poboczu zatrzymał swój skuter 35-letni motorowerzysta. Mężczyzna został przygnieciony przez skodę. Został on przewieziony do jednego z warszawskich szpitali - opisuje kom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

Kierowca białego audi po wypadku nie zatrzymał się i odjechał w kierunku Góry Kalwarii. Wszelkie osoby mogące pomóc w jego identyfikacji proszone są o pilny kontakt z wydziałem dochodzeniowo-śledczym w Komendzie Powiatowej Policji w Piasecznie pod numerem tel. 22 60 45 211.

(mb) Na zdjęciu: skoda po wypadku (fot. KPP Piaseczno)

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (3)

yaro

Data: 17 lipca 2017, 15:32 Całe szczęście że to Piaseczyńska policja szuka,bo nasi szukają od 27 czerwca malarza co po elewacjach mozgroli.
Ale po za komisariat z poszukiwaniami nie wychodzą .

marianek

Data: 17 lipca 2017, 18:33 Opis tego wypadku to nie trzyma się kupy.Pojazdy jechały w kierunku Góry Kalwarii ,sprawca jechał też w tym kierunku i po spowodowaniu wypadku uciekł do Góry Kalwarii--JAKOŚ TO WSZYSTKO NIE BRZMI \'\'PO POLSKIEMU\'\'p. redaktorze.

@yaro

Data: 20 lipca 2017, 15:46 HAhaha komentarz w samo sedno górska policja potrafi tylko przesiadywać na krzesłach i czasem odwiedzić bary szybkiej obsługi służbowymi pojazdami bo dragi jak były tak są i patologia też .. i to spora ..