Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Udany występ karateków z Góry Kalwarii na turnieju w Bieczu

Dodano: 22 listopada 2017; Jedenaście medali przywieźli do Góry Kalwarii młodzi karatecy klubu KIME z turnieju, który odbył się 18 listopada w Bieczu.

Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza Biecza stał na wysokim poziomie zarówno sportowym jak i organizacyjnym. Wzięło w nim udział blisko 200 zawodników z 12 klubów.

Klub Karate Kyokushinkaikan Góra Kalwaria ,,KIME’’ reprezentowała 17-osobowa ekipa młodych adeptów karate. Udało im się wywalczyć łącznie 11 medali.

Złote medale zdobyli: Kamil Jeziorek, Franciszek Obstawski i Mikołaj Maciaszek.

Srebrne medale zdobyli: Bartosz Biernacki, Bartosz Kwiatkowski, Tomasz Chotkowski, Mateusz Dąbrowski, Piotr Kowalik i Brajan Maciaszek.

Brązowe medale zdobyli: Maja Gazda i Mikołaj Maciaszek.


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (9)

Dumny mieszkaniec

Data: 23 listopada 2017, 12:09 Gratulacje dla wszystkich medalistów. Życzę kolejnych sukcesów.

pytek

Data: 23 listopada 2017, 16:45 Gratulacje i ... pytanie - czyja to zasługa?

Ferdynand

Data: 23 listopada 2017, 19:44 Proszę was,czym tu się podniecać,co te dzieciaki mają wspólnego ze sportem,potem się dziwić że takie huligaństwo się szerzy,pobicia i rozboje na ulicach.ROBOTY UCZYĆ OD SZCZENIAKA,A NIE MORDOBICIA.

zwykły mieszkaniec

Data: 23 listopada 2017, 21:55 Szanowny Panie Ferdynandzie. Sądzę, że nie rozumie Pan istoty sporu, lub może w dzieciństwie nikt nie kochał? Czy Pan od 9 czy 10 roku życia pracował zawodowo. Sport dla dzieci jest najpełniejszą formą wyżycia się. Niech Pan przejdzie się na Kalwaryjską i popatrzy jak dzieci ćwiczą, aż miło - no tak - czasami są obiboki - rodzice chodzą za zwolnieniem lekarskim [nie pochwalam]. Uważa Pan, ze komputer i gierki to to co młode pokolenie ma robić? Widać, że dzieci ćwiczą pod kontrolą. Może warto pokazać ich trenerów, ich wysiłek by mali sportowcy mieli właśnie takie wyniki. Sport trzeba lubić, trenerzy - Wy to wiecie i fajnie, że macie takie wyniki. Gratulacje, gratulacje, o tym trzeba pisać. Niech inni wiedzą, że to Góra Kalwaria ma takich małych mistrzów...., i szkoły też.

Mieszkanka

Data: 24 listopada 2017, 09:14 Gratulacje dla karateków i Trenerów !!! komentarz Ferdynanda powala.... brak słów :( Jeszcze raz wielkie gratulacje :)

Alicja

Data: 24 listopada 2017, 14:33 Bardzo głupi komentarz Ferdynanda!

Ferdek

Data: 24 listopada 2017, 17:13 @Ferdynand dobry komentarz,ha ha ha,mordobicie,tego uczom małe dzieci, takie teraz mamy czasy.

ep

Data: 24 listopada 2017, 19:01 Brawo! Piękne sukcesy Panie Adamie. Gratuluję Panu a przede wszystkim Zawodnikom. W końcu ktoś zauważa Wasze sukcesy. Panie Ferdynandzie - karate to nie tylko sztuka walki - to również filozofia życia - i daleko jej od bójek ulicznych. Proszę nie upraszczać I nie uogólniać bo to bardzo niesprawiwdliwe i nieprawdziwe.


Jola

Data: 8 grudnia 2017, 22:17 Gratulacje dla młodych sportowców i trenerów.