W środę zostanie zamknięta ulica Wojska Polskiego przy stadionie

Dodano: 6 lutego 2018; Najprawdopodobniej już w środę 7 lutego w godzinach popołudniowych zostanie zamknięty dla ruchu odcinek ulicy Wojska Polskiego w pobliżu stadionu.

Taką informację uzyskał urząd gminy od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, która koordynuje prace związane z budową obwodnicy naszego miasta.

Samochody zostaną skierowane na liczący prawie kilometr objazd, który prowadzić będzie wybudowaną specjalnie w tym celu drogą tymczasową. Rozpocznie się on w okolicy stadionu, następnie omijał będzie ulicę Wojska Polskiego szerokim łukiem, by ponownie włączyć się w drogę „79” naprzeciwko firmy „Moto-Centrum”.

Ruch na ulicy Wojska Polskiego ma zostać przywrócony dopiero w drugiej połowie przyszłego roku.

(mb)

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (10)

mieszkaniec

Data: 7 lutego 2018, 09:13 Mieszkam w Gorze od 40lat czytam ogloszenie przed rondem ze do Sandomierza nalezy jechac przez Chynow i td ....Wynika z tej informacji ze zamyka sie calkowicie droge kolo stadionu.Jak wiadomo jest wybudowany obiazd Dla kogo ?Kto to pisal i po jakiej szkole

Avius

Data: 7 lutego 2018, 10:40 Do \"mieszkańca\": pański wpis można tylko podsumować \"stary a głupi\". Trudno się dziwić, że mamy takie durne społeczeństwo skoro ludzie nie potrafią nawet zrozumieć znaków drogowych. Specjalnie dla pana tłumaczę: informacja dotycząca objazdu przez Chynów i Warkę dotyczy ZALECANEGO OBJAZDU. Dotyczy to zwłaszcza ciężarówek i ruchu tranzytowego.

hmm

Data: 7 lutego 2018, 14:11
Przypominam swe wpisy do artykułu z 6 grudnia ubr.:

\"Kto? będzie jechał przez Chynów, Warkę ect. Pojadą przez : Dębówkę, Czaplin ( bo tam nowy most), Wincentów, Linin, Pęcław do szosy wareckiej. Po naszych dobrych? drogach lokalnych. Bo GPS-y mają i się śpieszą...niektórzy tak już jeżdżą.

BĘDZIE SIĘ WÓWCZAS DZIAŁO... Ludzie się aut i korków naoglądają. O wypadkach nie wspomnę...

Jak te drogi to przeżyją? Kto je potem naprawi?\"

i kolejne pytania- póki co bez odpowiedzi:

\"1. Jakich pojazdów dotyczyć będzie objazd \"do Sandomierza przez Chynów,Warkę, Magnuszew...\" ? Jak do Sandomierza to chyba też np. do Czerska czy Coniewa?
2. Co z tym objazdem, gdy zaczną budować węzeł \"Marianki\"? Nieprzejezdna będzie DK 79 i 50.....?
3 Co z dojazdem do posesji w obrębie objazdu?\"

Wpis z 14.12.2017.: \"Myślę,że dyskusja się ożywi gdy te objazdy się zaczną na dobre....\" - czy tak się stanie?

Wpis Mieszkaniec z 10.12.2017.: \"Na pewno jedną z dróg objazdowych będzie droga Linin - Szpruch , co to będzie się działo jak już dzisiaj na części tej drogi Szpuch - osiedle Linin jest 15 głębokich dziur w tzw. asfalcie.|

Pożyjemy - przeżyjemy.... \"Może mieszkańcy \"zagrożonych\" wsi, o których pisze hmm, powinni jakoś zareagować\" - póki co tam cisza i... zima.hmm

Data: 7 lutego 2018, 16:14
Jak tu rozumieć treść znaku przy rondzie skoro jest bajpas.
Mandaty nie grożą.......chyba? Pytam dla jasności....
Bo \"zalecany\" to tu znaczy...... dobrowolny, czy obowiązkowy?

hmm

Data: 7 lutego 2018, 16:19 I jeszcze... ten <zalecany> to tylko dla dobrze rozumiejących język polski??
Co zrobi nietutejszy kierowca, gdy nagle przed rondem zobaczy (i przeczyta) ten znak?

marianek

Data: 7 lutego 2018, 17:02 Do Aviusa-ALE MĄDRALA

hmm

Data: 8 lutego 2018, 11:13 @Avius
\"Dotyczy to zwłaszcza ciężarówek i ruchu tranzytowego. \" - a gdzie tak pisze; który to paragraf kodeksu drogowego?

A może coś na znaku widnieje.....i mieszkaniec przeoczył ;- czy nie lepiej wyjaśnić, niż \" się dziwić, że mamy takie durne społeczeństwo\" - bo kto wyszedł na durnia?

Avius

Data: 8 lutego 2018, 21:47 Czy słowo \"zalecany\" mówi Panu coś? Jeśli ktoś nie rozumie po polsku to nie mam więcej pytań, hahahha :)

hmm

Data: 9 lutego 2018, 13:38 @Avivus
Jeśli to ma być odpowiedzią? na moje pytania to chyba \"ktoś nie rozumie po polsku \".... hmm - ten nerwowy pusty śmiech , jakże wymowny i jednoznaczny.

hahahha - ten się śmieje, kto się śmieje ostatni....choć nie wiem, czy śmiać się czy płakać, czy współczuć szanownemu interlokutorowi.
Na poważną odpowiedź nie liczę.. boć nie każdego na nią stać. I tak musi być, niestety.


Ferdek

Data: 10 lutego 2018, 06:30 @ hmm
Nie wąchaj już,to szkodzi