Zatrzymano podejrzewanego o pobicie małżeństwa w centrum miasta

Dodano: 1 lutego 2018; Policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę podejrzewanego o pobicie w listopadzie starszego małżeństwa na ulicy Pijarskiej w naszym mieście.

Zdarzenie miało miejsce 4 listopada ubiegłego roku, pisaliśmy o nim w artykule W sobotę pobito jego rodziców. Na własną rękę szuka sprawców. Rodzice wieczorem szli wzdłuż muru DPS-u. Na wysokości studia fotograficznego mijali dwóch młodych mężczyzn i jedną dziewczynę. Nagle jeden z mężczyzn uderzył ojca w twarz. Cios otrzymała też mama, która próbowała interweniować – tak opisywał wówczas to zdarzenie pan Łukasz, który na własną rękę próbował poszukiwać sprawców pobicia rodziców.

Policjanci przez długi czas przeglądali zapisy z kamer monitoringu, ale nie doprowadziły one do ustalenia tożsamości sprawcy. – Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii sprawdzali w tej sprawie każdy trop, ale dopiero uzyskana przez jednego z policjantów informacja doprowadziła wczoraj funkcjonariuszy do miejscowości Łubna, gdzie dokonano zatrzymania podejrzewanego 23-latka – informuje kom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

Mężczyzna usłyszał wczoraj zarzut naruszenia nietykalności oraz uszkodzenia ciała. Ponadto w zupełnie innej sprawie przedstawiony mu został zarzut kierowania gróźb karalnych.

- Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii dziękują wszystkim osobom, które pomogły w doprowadzeniu do ustalenia tożsamości i zatrzymania tego mężczyzny – mówi kom. Sawicki.

(mb)

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (24)

Oki

Data: 1 lutego 2018, 12:38 Dobrze że chociaż podziękowali, za pomoc w zatrzymaniu. Ale pytam, co oni robili przez te trzy miesiące, czy my mamy sobie sami radzić? To po co komisariat w Górze, po to tylko żeby policjanci mogli naśladować kolegę \'Kulsona\'.

wp

Data: 1 lutego 2018, 14:35 BRAWO !!!! chociaz raz policja w GK złapała kogoś !!!
SZKODA TYLKO ZE JAK JA BYLEM zglosić pobicie to mnie pan w okienku na komisariacie olał zimnym moczem ...
bo nie było nikogo kto by chciał przyjąć zgłoszenie :/
musi sie na prawde komuś cos stać (polać krew) i znaleźć w szpitalu zeby nasi Policjanci ruszyli dupy z tego \"ciepłego komisariatu\"

Dolar

Data: 1 lutego 2018, 16:48 23 letni Mężczyzna, dobre!!!Chyba zwykły obszczymur !! Do Mnie mógł wystartować,byłby oklep ale w drugą stronę!!

Pawel

Data: 1 lutego 2018, 19:43 Policja w Gorze Kalwarii to jedna wielka porażka

Wiele razy zgłaszałem wykroczenia
Wynik był taki ze traciłem godzinę swojego czasu na spisaniu oświadczenia i totalnie nic z tym nie robią

Kiedy cała ta zgraja zostanie wymieniona?

Nikoś

Data: 1 lutego 2018, 20:08 To w takim razie ile kosztował monitoring i po jaką cho...tę został zakupiony?

Wojtek

Data: 1 lutego 2018, 20:10 Jeśli 40-kilku latkowie są osobami starszymi to kim są emeryci i kombatanci?

Gaja

Data: 2 lutego 2018, 00:08 Policjanci z naszego posterunku to mają jak u Pana Boga za piecem ciężko wytłumaczyć komuś obcemu gdzie on się znajduje.Policja to powinna znajdować się w centrum miasta przy drodze a nie na \"zadupiu\". Trudno mieć do nich pretensje taką dostali lokalizację ale ten co to wymyślił to był prawdziwy myśliciel.Brawo!!!!!!!!!!

szczery

Data: 2 lutego 2018, 17:19 Moim zdaniem to nie jest tak do końca. Bo policjant który jeździ na interwęcje może chce coś zrobić. Tu jest problem taki że pan dyżurny jest bez szczelny i śmieje się w twarz jak coś się zgłasza i z ironicznym uśmieszkiem mówi że nie mają tylko jeden radiowóz . Jak policjant ma zainterweniować jak dyżurny nie poinformuje o danej sytuacji. I to jest śmieszne że dyżurny zarabia więcej od policjanta który jeździ na interwęcje. Biuro spraw wewnętrznych powinno się tą sprawą zainteresować .

bobuś

Data: 2 lutego 2018, 19:15 Policja w GK to porażka, może trzeba jakieś pismo do ministerstwa posłać to ktoś się zainteresuje ...

jude raus

Data: 3 lutego 2018, 08:03 Bardzo dobra informacja !
Czekamy na informację o karze jaka spotka złozyńców.
Ale jak znam pana nadredaktora na takie info już się nie zdobędzie !

Gość

Data: 3 lutego 2018, 12:32 To ten gnojek ?! Matka powinna pacha wziąć i wpierniczyć synciowi.

Bolek i Lolek

Data: 3 lutego 2018, 14:21 @szczery
Takie będzie zainteresowanie jak panem \"dyskryminatorem\" niepełnosprawnej pani !

Ciekawa

Data: 3 lutego 2018, 19:59 Na zakręcie vis,avis Domu Pomocy otwarto nowy \"stary\" lokal .
Kolorowy neonik informuje że otwarte 24h.
Czyżby kibel ,a może tajne kasyno na co gmina wydała zezwolenie ?
Wie ktoś co tam sprzedają ?

szczery

Data: 4 lutego 2018, 16:51 @Bolek i Lolek. Widocznie ta pani nie chce całej sprawy rozdmuchiwać bardziej. Prawde mówić to ten pan powinien odpowiedzieć za to. I nie tylko za to. Bo wiele ma na swoim sumieniu . Ja się nauczyłem załatwiając sprawy w urzędzie nagrywam wszystko . Tylko po to żeby mieć dowód jak było by coś nie tak. Dla tego zgłaszając coś na policji też trzeba wszystko nagrywać .

axa

Data: 4 lutego 2018, 17:03 Panie Redaktorze. Moderuje Pan treści postów, a nie razi Pana brzmienie nicków ich autorów. Nie wiem, co na to ustawa o mediach, ale mnie przeszkadza - post z dn. 3.02, godz.08.03. Szkoły historii nie nauczyły, może czas coś z tym zrobić.

stróż

Data: 5 lutego 2018, 13:02 Kto podpisuje się nickiem jude raus, niech się zastanowi co robi!!!!!

rozum

Data: 5 lutego 2018, 21:52 @StróżNo właśnie ,\'TU JEST POLSKA \'

GK Pow.Piaseczno

Data: 6 lutego 2018, 00:12 Najważniejsze czas zrobić porządek z handlarzami narkotyków i kradzieżami to oni są winni takimi ludźmi z brakiem człowieczeństwa.CBS

Lasana

Data: 6 lutego 2018, 14:23 Przecież porządek jest od dawna.Handlarze to teraz rozgaleziacze .

rozum

Data: 6 lutego 2018, 14:25 G k Powiat .Piaseczno Czas najwyższy tylko kto tego dokona ? Tacy dilują ,ćpają ,nigdzie nie pracują a za czynsz za mieszkania komunalne płaci OPS .Takie to rządy w naszej gminie .

DAMIAN

Data: 9 lutego 2018, 22:31 HANDLUJĄ A W DOMACH PAŁACE Z ZEWNĄTRZ BRUD SMROD I UBUSTWO A W SRODKU PALACE SALONY ZEBY NIKT NIE WIDZIAL !!!

Teresa

Data: 11 lutego 2018, 03:35 Jak można pozwolić na nick jude raus! Skandal!

dok

Data: 11 lutego 2018, 18:06 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Do Damian...

Data: 17 lutego 2018, 17:10 \"ubóstwo\"