Zniknęło ogrodzenie stadionu. To przygotowania do budowy obwodnicy

Dodano: 7 kwietnia 2017; Przygotowania do budowy obwodnicy dotarły na stadion. Część jego terenu zostanie zajęta pod nową drogę.

- Na szczęście nie ucierpią boiska, ani główne, ani terningowe. Nietknięty zostanie też budynek klubowy – uspokaja Paweł Maciejewski, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji, który zarządza stadionem.

Nowa granica terenu stadionu będzie tam, gdzie obecnie znajduje się brama wjazdowa. Obszar od bramy w stronę Warki zostanie zajęty pod nową drogę. – Stadion straci część parkingu, który usytuowany jest na południe od bramy wjazdowej – informuje Maciejewski.

Nowy, pomniejszony teren stadionu ma zostać ponownie ogrodzony.

(mb)

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (5)

kocica

Data: 7 kwietnia 2017, 17:30 Nie wiem, jak będzie wyglądać produkt finalny i czy spełni swoje zadanie, ale teraz krajobraz jest porażający. A czy jest sens utrzymywać taki kadłubowy station, jaka to przyjemność grac przy spalinach.

marianek

Data: 7 kwietnia 2017, 18:57 Chce spytać nasze władze dlaczego nic nie wypowiadają się na temat rzeczywistej budowy obwodnicy, pogoda sprzyja ,teren przebiegu obwodnicy gotowy, dokumentacja aktualna pozwolenia na budowę są na co czeka Generalna Dyrekcja Dróg .Gdzie są wykonawcy, maszyny wszelakie,, gdzie robotnicy obwodnica zatwierdzona do realizacji przez Rząd ,a tu nic się nie dzieje z wyjątkiem robót przygotowawczych.CZY PRAWDĄ JEST ŻE BUDOWĘ WSTRZYMALI ARCHEOLODZY ? Szukają czegoś co może ją wstrzymać-byłby to kolejny wybieg aby \'\'nasze środki\'\'przejęli inni.A wiem to wszystko właśnie z wykopalisk.

ciekawy

Data: 8 kwietnia 2017, 10:06 Jakiś czas temu z byłej \"JW\" też zginęło część ogrodzenia !
Dzielny stróż prawa niejaki rudy Edek, szeryf z Warki odebrał te właśnie dobra gdy jechali wózkiem do skupu.
Ostatnio transport był widziany jak wjeżdżał na podwórko komisariatu, wielokrotnie zadawałem to pytanie co stało się ze złomem i nigdy nie uzyskałem odpowiedzi.

ciekawy

Data: 10 kwietnia 2017, 17:16 Może by ktoś słów kilka napisał co robi żandarmeria wojskowa z bronią na cmentarzu parafialnym ?

do ciekawy

Data: 10 kwietnia 2017, 21:38 Spójrz w kalendarz, pomyśl co dziś za rocznica...