Dowiedz się więcej ZGODA

Fryzjer - KOSMETYCZNY INSTYTUT DR IRENA ERIS - STARA PAPIERNIA - KONSTANCIN

Opis stanowiska:

Jeśli masz wykształcenie kierunkowe, motywację do pracy i chcesz świadomie budować swoją drogę zawodową – dołącz do naszego zespołu. Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie należało budowanie trwałych relacji z klientem, wykonywanie zabiegów koloryzcji, strzyżenia, stylizacji, dobor preparatów do pielegnacji domowej.

Od Kandydatek/Kandydatów oczekujemy:

wykształcenia kierunkowego
min. 2 lata doświadczenia
wysokiej kultury osobistej
gotowości do pracy w weekendy.

Oferujemy:

pracę w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
w pełni i profesjonalnie przygotowane stanowisko pracy, wyposażone w nowoczesne narzędzia
możliwość poznania i pracy prestiżowych markach fryzjerskich
umowę o pracę
wysokie wynagrodzenie
zniżki na produkty i usługi,

Telefon: 728476065
E-mail: konstancin.zamowienia@instytut.eris.pl