PRACA OCHRONA, PRODUKCJA

Firma produkcyjna z okolic Góry Kalwarii poszukuje pracownika ochrony obiektu oraz pracownika fizycznego.

1. Pracownik ochrony
Do zadań na w/w stanowisku należała będzie ochrona mienia obiektu, nie wpuszczanie na teren firmy osób nieupoważnionych oraz obsługa monitoringu.

Wymagana: chęć do pracy, niekaralność, dyspozycyjność;praca zmianowa lub na noce.

Oferujemy przeszkolenie oraz terminowo wypłacane wynagrodzenie.

2. Pracownik fizyczny
Obowiązki:
- praca na produkcji
- przyjmowanie dostaw,
- załadunek kierowców

Wymagania:
- pełnoletność,
- zaangażowanie i chęć do pracy,
- dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- dyspozycyjność do pracy ,
- samodzielność w działaniu
Mile widziane:
- doświadczenie w pracy na magazynie,
- uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy:
- pracę w młodym zespole, w sympatycznej atmosferze, w rozwijającej się firmie,
- stałą umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV)
na adres biuro@kesur-palety.pl

Tel kontaktowy 22/727 37 86
22/727 35 77

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. 2002 nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami.\"

Telefon: 22/727 37 86
E-mail: biuro@kesur-palety.pl
Strona www: kesur-palety.pl