Pracownik Działu Wsparcia

Firma Dial Tone poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownik Działu Wsparcia.
Zakres obowiązków:
- współpraca oraz wsparcie operacyjne zespołów windykacyjnych,
- wdrażanie nowych inicjatyw w celu rozwoju firmy,
- Aktualizacji bazy danych zleceniodawcy,
- Bieżącej kontroli stanu zadłużenia prowadzonych spraw;
- Prowadzeniu negocjacji, listownych z dłużnikami
- Realizacji założonych Planów Działań, budżetów i celów grupy;
Wymagania:

- dobra organizacja pracy i wielozadaniowość,
- dobra obsługa MS Office,
- precyzja w realizowaniu zadań,
- sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- umiejętność monitorowania prac i raportowania wyników;
Wybranej osobie oferujemy:

- pakiet szkoleń,
- pracę w przyjaznej atmosferze,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;

Jeżeli jesteś zainteresowana(y), prosimy o przesłanie CV wraz z zamieszczonym oświadczeniem o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Telefon: 222700970
E-mail: rekrutacja@dialtone.pl
Strona www: http://dialtone.pl/