Zatrudnimy Pracownika produkcji i Pomocnika Magazyniera

Firma VERDOOR, producent bram garażowych o ugruntowanej pozycji rynkowej zatrudni pracowników na stanowiska:

Pracownik produkcji bram garażowych
Miejsce pracy: Sobienie Jeziory
Zakres obowiązków:
- podstawowe prace ślusarskie
- pakowanie gotowych produktów
- kontrola jakości wyrobu gotowego

Pomocnik magazyniera
- praca przy załadunku i rozładunku towarów
- prace magazynowe i porządkowe

Poszukujemy zarówno pracowników z doświadczeniem jak i młodych niewykwalifikowanych.

Jako rzetelny pracodawca oferujemy:
- Umowę o pracę w stabilnej firmie, działającej od 1986 roku
- Pracę w oparciu o umowę o pracę
- Dobre relacje koleżeńskie w stabilnym zespole
- Stałe wynagrodzenie + premie obrotowe
- Zatrudnienie od zaraz
- Zapewniamy przeszkolenie zawodowe i możliwość awansu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail biuro@verdoor.pl lub kontakt pod numer tel.601 22 73 84. Istnieje możliwość osobistego złożenia CV w siedzibie firmy w Sobieniach Jeziorach ul. Warszawska 23.

Telefon: 601 22 73 84
E-mail: biuro@verdoor.pl
Strona www: www.verdoor.pl