Kamil Borowy i Anna Krzyczkowska zwycięzcami turnieju tenisa stołowego

25 paŸdziernika 2016 r.

30 osób wzięło udział w turnieju tenisa stołowego, który odbył się w sobotę na sali gimnastycznej \\\"Budowlanki\\\".

10 paŸdziernika 2016 r.

W niedzielnym meczu Korona podejmowała wyżej notowaną drużynę z Żabieńca.

26 wrzeœnia 2016 r.

W sobotę seniorzy Korony dość pechowo zremisowali u siebie 1:1 z zespołem Tur z Jaktorowa.

12 wrzeœnia 2016 r.

W sobotę, czwartej kolejce A-klasy Korona Góra Kalwaria przegrała w Pruszkowie z drużyną Anprel Nowa Wieś 5-4 (3-1).

6 wrzeœnia 2016 r.

Michał Adamek, zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego Tom Bee Team, został w piątek Mistrzem Świata Juniorów w Kickboxingu w formule Kick-Light w kategorii wagowej -94 kg.

5 wrzeœnia 2016 r.

W trzeciej kolejce rozgrywek A-klasy Korona Góra Kalwaria pokonała UKS Siekierki 2:1.

29 sierpnia 2016 r.

Zwycięzcami Orlik Open Cup II zostali zawodnicy z Galerii Jubilerskiej Warka, którzy wygrali także pierwszą edycję tego turnieju.

W drugiej kolejce A klasy Korona grała wyjazdowy mecz z MKS Piaseczno II.

25 sierpnia 2016 r.

14 par męskich oraz 6 żeńskich wzięło udział w III Grand Prix Góry Kalwarii w siatkówce plażowej, który odbył się w niedzielę na boiskach przy basenie.

22 sierpnia 2016 r.

W sobotnim meczu inaugurującym rozgrywki klasy A nasza drużyna zremisowała z Laurą Chylice 3:3.