Kolarze walczyli o zwycięstwo na ulicach miasta

8 sierpnia 2016 r.

Ponad setka kolarzy wystartowała w wyścigu ŻTC Bike Rice, który przemknął ulicami naszego miasta.

7 sierpnia 2016 r.

Klub MKS Korona Góra Kalwaria poszukuje trenera grup dziecięcych i młodzieżowych.

11 lipca 2016 r.

niedzielę 10 lipca 2016 na boiskach przy basenie rozegrany został turniej siatkówki plażowej. Rywalizowano w dwóch kategoriach: kobiet i mężczyzn.

7 lipca 2016 r.

Drużyna seniorów odniosła w sezonie tylko 7 zwycięstw na 30 spotkań.

Istny tłok panował na starcie ósmego etapu tegorocznego Lotto Poland Bike Marathon w Górze Kalwarii.

Z naszej gminy w piątek najwyżej dotarły drużyny z Baniochy, Dobiesza i Czaplinka.

Trzynastoletni zawodnik klubu karate z Góry Kalwarii 28 maja zdobył złoto w mistrzostwach Europy dla niepełnosprawnych w Dąbrowie Górniczej.

W sobotę odbyły się mistrzostwa Polski w biegu po schodach. Iwona Wicha uczestniczyła w nich, reprezentując Górę Kalwarię w barwach klubu OK!Sport.

Joanna Cibicka wśród kobiet i Rafał Owczarek wśród mężczyzn zwyciężyli w biegu głównym piątkowej akcji „Polska biega” w Górze Kalwarii.