Wśród pań triumfowały warszawianki, wśród panów goście z Warki

1 wrzeœnia 2017 r.

17 par wystartowało w III Grand Prix siatkówki plażowej kobiet i mężczyzn. Turniej odbył się 27 sierpnia na boiskach przy basenie.

11 sierpnia 2017 r.

Rundę wiosenną drużyna seniorów MKS Korona Góra Kalwaria zakończyła na 12. miejscu w tabeli. W rozpoczynającym się sezonie będzie występowała w B-klasie.

9 sierpnia 2017 r.

Duet Agata Getka i Przemysław Rowiński zwyciężył w II Grand Prix Piłki Siatkowej Plażowej mixtów, który został rozegrany w niedzielę na boiskach przy basenie.

31 lipca 2017 r.

Królewscy, czyli drużyna składająca się z zawodników z Góry Kalwarii i okolic, wygrała tegoroczny turniej Orlik Cup.

22 czerwca 2017 r.

Młodzi biegacze na orientację oraz ich trenerzy z klubu UKS OSiR Góra Kalwaria znaleźli się wśród najlepszych młodych sportowców wyróżnionych przez władze powiatu.

6 czerwca 2017 r.

W turnieju dzieci do lat 13, który odbył się 2 czerwca na stadionie w Górze Kalwarii, zwyciężył zespół z Bikówka w gminie Grójec.

30 maja 2017 r.

Blisko 750 kolarzy górskich stanęło na starcie tegorocznego etapu LOTTO Poland Bike Marathon w Górze Kalwarii.

22 maja 2017 r.

Ponad 400 biegaczy wzięło udział w piątkowej akcji Góra Kalwaria Biega, która odbyła się na stadionie miejskim.

11 maja 2017 r.

W sobotę, 13 maja w godz. 16.00 – 18.00 na stadionie miejskim odbędzie się spotkanie wszystkich chętnych do rozpoczęcia przygody z tą coraz popularniejszą w Polsce grą.

10 maja 2017 r.

Młodzi zawodnicy Klubu Karate Kyokushinkaikan Góra Kalwaria KIME powrócili z jedenastoma pucharami z Otwartego Turnieju Kyokushin Karate.