Przedświąteczne spotkanie na rynku

5 grudnia 2018 r.

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii oraz Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria zapraszają na Spotkanie Gwiazdki z Chanuką, które odbędzie się w najbliższą niedzielę 9 grudnia o godzinie 15.00 na kalwaryjskim rynku.
Czytaj więcej

Mikołajki w Królewskim Ogrodzie Światła w Wilanowie

4 grudnia 2018 r.

Mikołajkowy wieczór spędźcie w magicznym Królewskim Ogrodzie Światła. Obejrzyjcie pokazy muzyczno-świetlne i trójwymiarowe mappingi wyświetlane na fasadzie pałacu oraz weźcie udział w zabawie, w której możecie wygrać aparaty fotograficzne oraz słodkości! 6 grudnia zapraszamy do Wilanowa!
Czytaj więcej

Święty Mikołaj zawita do Centrum Handlowego Auchan Piaseczno

3 grudnia 2018 r.

Już 8 grudnia wszystkie maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Piaseczno będą miały okazję przywitać się ze świętym Mikołajem i zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie. W programie również warsztaty tworzenia świątecznych stroików i słodkie niespodzianki. Wstęp wolny!
Czytaj więcej

Ośrodek Kultury zaprasza na warsztaty ozdób świątecznych

29 listopada 2018 r.

Święta tuż, tuż. Ośrodek Kultury zaprasza na warsztaty dla dzieci, gdzie będzie można poćwiczyć wykonywanie wszelkiego rodzaju ozdób na choinkę i nie tylko.
Czytaj więcej

MIKOŁAJKI w Powiatowym Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Górze Kalwarii!

28 listopada 2018 r.

POIK zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 8 do 13 lat na MIKOŁAJKI. Wydarzenie zostało zaplanowane na 8 grudnia na godzinę 10.00. Organizatorzy zadbali o wiele atrakcji.
Czytaj więcej

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Sportowe Mikołajki z OSiR-em

26 listopada 2018 r.

Igrzyska Sportowe w Szkole Podstawowej w Brześcach, Otwarte Mistrzostwa Góry Kalwarii w sprincie pływackim czy Turniej Siatkówki Mężczyzn o Puchar Burmistrza. To wszystko przygotował dla mieszkańców OSiR w ramach Sportowych Mikołajek. Zawody potrwają trzy dni.
Czytaj więcej

Dr Małgorzata Wieniawska otrzyma Order Uśmiechu

23 listopada 2018 r.

W piątek 30 listopada o godzinie 9.00 w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Czersku (ul. Warszawska 17) podczas Dnia Patrona odbędzie się uroczysta ceremonia wręczenia Orderu Uśmiechu pani dr Małgorzacie Wieniawskiej.
Czytaj więcej

Koncert Edyty Geppert już w styczniu

22 listopada 2018 r.

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza na koncert gwiazdy polskiej piosenki.
Czytaj więcej

Zbiórka ciepłych ubrań dla potrzebujących

21 listopada 2018 r.

Powiatowy Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Górze Kalwarii zaprasza do przyłączenia się do akcji PODZIEL SIĘ CIEPŁEM NA ZIMĘ - PODARUJ JE POTRZEBUJĄCYM!
Czytaj więcej

Duże zainteresowanie imprezą mikołajkową. Będzie dodatkowe spotkanie

20 listopada 2018 r.

Ośrodek Kultury podjął decyzję o organizacji dodatkowego spotkania Mikołajkowego, które odbędzie się tego 1 grudnia o godz. 12.00.
Czytaj więcej